Viases DialerNedir?

Viases Dialer, çağrı merkezlerinde manuel aramalara göre verimliliği yüksek düzeyde artıran otomatik dış arama sistemidir.

Gelişmiş dış arama algoritması ile müşteri temsilcilerinin çağrılarını analiz eder ve yeni arama denemelerini minimum bekleme süresi ile gerçekleştirir. Ayrıca verileri gerçek zamanlı olarak analiz eder ve arama hızını buna göre hızlandırır veya yavaşlatır. Viases Dialer ile ulaşım oranlarınızı ve üretim değerlerinizi maksimum seviyede tutabilirsiniz. Viases CPD desteğiyle operatör anonslarını algılayabilir ve yalnızca müşteriler tarafından açılan çağrıları müşteri temsilcisine bağlayarak verimliliğinizi arttırabilirsiniz.

Ergonomik Arayüz ve Web Tabanlı Teknoloji

Giden arama ayarlarını düzenleyebilir ve arama hızını harici olarak da değiştirebilirsiniz. Bu arayüzü kullanarak kampanyanızı oluşturabilir, verilerinizi kampanyaya bir liste olarak yükleyebilir, bu listeleri durdurabilir ve başlatabilir ve gerçek zamanlı durumlarını izleyebilirsiniz.

Predictive Arama

Predictive arama, en agresif ve verimli arama türüdür. Progressive arama gibi, sistem arama yapar ve cevaplanan çağrıları temsilciye bağlar. Buna ek olarak, arama sırasında, arama algoritmalarını kullanarak temsilcilere mümkün olan en kısa sürede çağrıları bağlamaya çalışır. Bu arama türünde yüklenen data, temsilci sayısı, kampanya ayarları vs. analiz edilir ve buna göre tahminleme algoritmaları çalıştırılarak arama yapılır.

Preview Arama

Bu arama türü türünde, müşteri temsilcileri, arama yapmadan önce müşteri bilgilerini gözden geçirme fırsatına sahiptir. Özel müşteri aramalarında tercih edilen bir arama türüdür, aramayı müşteri temsilcisi gerçekleştirir.

Progressive Arama

Bu arama türünde müşteri temsilcileri sistemde hazır olduklarında sistem otomatik arama başlatır, cevaplanan çağrılar temsilciye bağlanır. Sistem hazır temsilciye göre arama yapar, risk almaz.

Robot Arama

Müşteri temsilcisi ihtiyacı olmaksızın yapılan arama tipidir. Yüklenen data, sistem üzerinden otomatik olarak aranır ve açılan görüşmelerde Viases IVR sistemi üzerinden hazırlanan senaryolarla hizmet verilir.