Viases Cloud Contact Center'ın Gücünü Keşfedin!

Viases Cloud CC;  IVR, Dialer, CTI, Scripting, Ses Kayıt, Kalite Yönetimi ve Raporlama gibi tüm çağrı merkezi çözümlerini tek bir paket altında toplayan, farklı kanallar üzerinden müşterilerinize hizmet sağlayabilmeniz için etkili çözümler sunan entegre bir bulut platformudur. Bulut Çağrı Merkezi ile müşterilerinize Ses, Email, Chat, Sosyal Medya kanalları üzerinden hızlı ve kaliteli hizmet sunabilirsiniz. Bulut sistemimizle, teknoloji yatırımı yapmaksızın, sizlere yedekli, güvenilir ve kesintisiz hizmet sunma fırsatı sağlıyoruz.

new-viases-contact-center-02

Viases Cloud'da Güvenlik

 

Viases Bulut ile tüm verileriniz özel bir şifreleme yöntemiz ile saklanmaktadır. VPN, Firewall gibi çözümlerler de veri güvenliği destekleyerek yüksek güvenlik işletim maliyetlerinden sizleri kurtarır.

Viases Bulut dünya standardı olan ISO 27001 sertifikası sahip olması ve sürekli olarak denetlenmesi verilerinizin güncel teknolojiler ve daima korunmasını sağlar.

Viases Cloud'un Avantajları Nedir?

 

Hiçbir Yatırım Yapmanıza Gerek Yok

Tek ihtiyacınız çalışanlarınızın bilgisayarları ve kapasitenizi karşılayacak bir internet bağlantısı.

Kullandığınız Kadar Ödeyin

Kullanmayacağınız teknolojilere boşu boşuna yatırım yapmayın. Yapmayı düşündüğünüz ek yatırım yerine Viases Bulut Çağrı Merkezi’ni deneyin.

İhtiyacınız doğrultusunda kullanım gerçekleştirin ve memnun kalırsanız kullanmaya devam edin. 

Veri Güvenliğiniz İçin Endişe Etmeyin

Verileriniz şifrelenerek Viases Bulut Çağrı Merkezi’ne ulaştırılır, ses kayıtlarınız isterseniz kendi lokasyonunuzda arşivlenir ve hiçbir şekilde Viases Bulut Çağrı Merkezi’nde tutulmaz. Dilerseniz biz saklarız, sadece siz ulaşırsınız. Sunucularımız Türkiye’dedir ve verileriniz regülasyonlara uygun şekilde sınırlar içerisinde saklanır.

En Kısa Zamanda Kullanmaya Başlayın

Verileriniz şifrelenerek Viases Bulut Çağrı Merkezi’ne ulaştırılır, ses kayıtlarınız isterseniz kendi lokasyonunuzda arşivlenir ve hiçbir şekilde Viases Bulut Çağrı Merkezi’nde tutulmaz. Dilerseniz biz saklarız, sadece siz ulaşırsınız. Sunucularımız Türkiye’dedir ve verileriniz regülasyonlara uygun şekilde  sınırlar içerisinde saklanır.

IT’den Bağımsız Operasyon

Viases Bulut Çağrı Merkezi ile operasyonunuzu yönetirken IT’ye ihtiyacınız minimum seviyede olacak.

Rapor Kalabalığına Son

Çağrı merkezi yönetimi bir sürü rapor demek, bunun farkındayız. Bırakın bu konuyu sizin için biz halledelim. Viases Bulut CC’de hazır onlarca rapor var. Dilerseniz kendi raporunuzu da Viases Studio ile hazırlayabilirsiniz.

Pahalı Güncellemelere Gerek Yok

Birkaç yılda bir yapmak zorunda olduğunuz donanım ve yazılım güncellemeleri, bunlar için yapılan projeleri, sistem değişimlerini ve gece çalışmalarını unutun! Güncellemeleri sürekli ve sizin haberiniz dahi olmadan yapıyoruz.

İletişim Güvenliğinden Endişe Etmeyin

Viases Bulut Çağrı Merkezi kullandığınızda kurulacak güvenli bağlantı üzerinden hizmet alırsınız. Kendi lokasyonunuzdaki sistem ile Viases Bulut sistemi arasında, güvenlik anlamında hiçbir fark bulunmaz.