Uygur Akkaş | Arvato - Operasyon Direktörü

Kısa zaman önce Arvato olarak outbound operasyonlarımızın performansını SYS’nin tecrübesine emanet ettik. Genesys ve Viases çözümleri ile operasyonlarımızın verimliliğini yukarı taşırken, IVR Monitör, Agent Monitör ve Satış Dashboard çözümleri bize uçtan uca Monitoring deneyimini yaşattı. Her destek istediğinizde, SYS gibi hızlı çözüm bulan bir iş ortağı ile çalışmak bizim için büyük bir şanstır.

Mustafa Aydın | Katılım Emeklilik - Head of PMO and Operations

Katılım Emeklilik kurulduğu günden bu yana müşterileriyle iletişimine öncelik ve özen gösteren bir şirket. Çağrı merkezi, müşterilerimizle ilk temas noktamız olduğu için büyük önem taşıyor. Müşterilerimize doğru zamanda doğru bilgiyi vermek, çağrı merkezi üzerinden tüm istek ve taleplerini karşılamak bizim için değerli. Çağrı merkezi için araştırma yaparken öncelikle, çağrı merkezi teknolojileri alanında kriterlerimize uygun olabilecek markalarla görüştük ve sundukları yazılımları detaylıca inceledik. SYS’yi hali hazırda Albaraka Türk ile olan işbirliği sebebiyle tanıyorduk ve görüştüğümüz markalar arasında yer alıyordu. İncelemelerimiz sonucunda SYS’nin talep ettiğimiz fonksiyonların birçoğunu bize sunabildiğini gördük, fiyat performans avantajını da değerlendirerek SYS ile işe başlamaya karar verdik.

Sevda Güzel | Callart - Genel Müdür

Teknoloji tarafında bir çok firma arasında iyi bir iş ortağı ile çalışmaya karar vermek önemlidir. Günümüz de artık firmalar ürünler konusunda çok farklılaşmıyor olabilirler, ancak hizmet konusunda ayrışabiliyorlar. Ayrışma noktasında, satış sonrası destek ekibi yetkinliği, ulaşılabilir olmaları, işin sürdürebilirliği için yapıcı yaklaşımlar, işinizin daha iyi olması için proaktif yaklaşımlar bizim için önemlidir. Çünkü teknolojinizin iyi olması bir çok konuda rekabet gücünüzü arttırıyor. Bu özelliklerinden dolayı SYS ile Viases ve Genesys programlarını 10 yıldır kullanmaktayız.

Meriç Ayçin | Webhelp - Genel Müdür Yardımcısı (Bilgi Teknolojileri)

SYS firması ile birlikte iş süreçlerimizde önemli bir yer teşkil eden uygulamanın geliştirilmesinde çalıştık. Projenin başından bu güne dek göstermiş oldukları iş birliği ve çözüm odaklı yaklaşımlar sayesinde başarılı sonuçlar elde ettik. Her konuda yanımızda olduklarını bildiğimizden kendimizi güvende hissedebiliyoruz. Tüm yönetim ekibi çalışanlarına teşekkür ediyoruz.

Erçin Öztuncel | CMC Turkey - Assistant General Manager IT (CTO)

Türkiye’nin en büyük outsource çağrı merkezlerinden biri olarak sektörde 20 yılımızı geride bıraktık ve bu süre zarfında birçok projede SYS çözümlerini tercih ettik. Gelişmiş teknoloji ve proaktif çözümlerini, fiyat performans avantajı ile sunmaları ettiğimiz teknoloji partnerimizlerimizden biri olmalarını sağlamaktadır. Şuan Verint konularında birlikte çalışıyoruz. Geçmişte ve günümüzde destek aldığımız tüm çözümlerin önemli bir referans olduğu SYS ile ilerleyen dönemlerde de başarılı projelere imza atacağımıza güvenimiz tam.

Serdar Toraman | AssisTT - BT Direktörü

VERINT, GENESYS ve VIASES ürünlerinde hizmet aldığımız süre boyunca yakından tanıma fırsatı bulduğumuz SYS Firması; kuruluşumuzdan bugüne aralıklarla çeşitli ürünlerle ilgili şirketimize hizmet sunmuştur. Firma, verdiği hizmetler ile ilgili işleri; zamanında, istenen niteliklerde, eksiksiz bir biçimde ve yüksek kalitede yapmasıyla dikkatimizi çekmiş, tüm işlerini başarıyla tamamlamış, sarf ettiği gayretler ve özverili çalışmaları ile takdirlerimizi kazanmıştır. Yukarıda bahsettiğimiz çerçevedeki çalışmaları nedeniyle, SYS firmasının; hizmet sunacağı kurum ve kuruluşlarda faydalı ve başarılı bir çalışma süreci geçireceğine ve çok olumlu katkılar sağlayacağına inanıyoruz.